Kurzy

Klasické i nové kurzy najdete zde:
Zde se přihlašte na kurz

Platba konference:
1000Kč na transparentní účet 2022/5500. jako VS napište číslo z registrace nebo svůj mobilní telefon a do poznámky jméno.


kredity AKP – souhlasné stanovisko

souhlasAKP962024_kurz
Na vyžádání Vám rádi zašleme harmonogram a program kurzu, informace o ceně (stačí, když nám napíšete: veronika.vichova@gmail.com). Cena kurzu je vždy uvedena při přihlašování v rezervačním systému. Kurzové materiály včetně seznamu doporučené literatury obdržíte na místě. K zapůjčení:karimatky, deky, polštářky a další kurzové potřeby. Na kurz si prosím přineste: psací potřeby, přezůvky. Doporučujeme pohodlné oblečení. Základní občerstvení (káva, čaj, sušenky) bude zajištěno v průběhu celého kurzu. O absolvování obdržíte certifikát.
Pracovní skupina pro autogenní trénink je součástí Sekce pro hypnózu Psychiatrické společnosti ČLS JEP a obsah kurzů prošel schválením, garantem je Prof.St.Kratochvíl, CSc.
V minulosti kurzy prošly opakovaně schválením následujících institucí: AKP(Asociace Klinických Psychologů), ČAS (Česká asociace sester), ČAA(Česká adiktologická asociace). Pokud potřebujete, aby Vámi vybranný kurz měl aktuálně platné schválení, je třeba o to požádat písemně předem a náklady na schálení budou pak rozpočteny mezi účastníky kurzu, kteří ho potřebují.Kurzy nejsou akredidovány automaticky, ale na vyžádání.Tím udržujeme cenu kurzů dostupnou. Děkujeme za pochopení.

1 komentář u „Kurzy

Napsat komentář